• Ви знаходитесь тут:

• Консультація для вас, батьки

/Files/images/vs/для вас батьки.jpg

Рекомендації батькам із підготовки до вступу малюка в дитячий садок.

* Готуйте дитину до спілкування з іншими дітьми й дорослими:відвідуйте з малюками дитячі парки і майданчики, привчайте до гри в пісочницях, на гойдалках.

* Ходіть із малюком на свята, на дні народження друзів, спостерігайте, як він поводиться: соромиться, усамітнюється, конфліктує, б'ється чи легко знаходить спільну мову, контактує з однолітками, тягнеться до спілкування, розкутий.

*Дізнайтеся, який розпорядок дня у групі, і наблизьте режим дитини вдома до розпорядку дня у групі.

* Обговоріть у сім'ї з дитиною, що позитивного є в дитячому садку (нові товариші, багато іграшок і т.д.). Важливо, щоб малюк не боявся, - тоді йому легше звикати. У жодному випадку не погрожуйте дитячим садком як покаранням за дитячі огріхи, а також за його неслухняність.

* Дізнайтеся, можливо у цей садок ходять діти ваших сусідів або знайомих. Адаптація пройде легше, якщо у групі в дитини є знайомі ровесники, з якими вона раніше гралася вдома або надворі.

* Готуйте вашу дитину до тимчасової розлуки з вами, дайте їй зрозуміти, що це неминуче тільки тому, що вона вже велика. Налаштуйте дитину на мажорний лад.

* Говоріть малюку. що це дуже здорово, що він доріс до дитсадка і став таким великим.

* Не обговорюйте при малюкові проблем, пов'язаних із дитячим садком.

/Files/images/vs/Мол.дош вік.jpg/Files/images/vs/Сер.дош.вік 1.jpg/Files/images/vs/Сер.дош.вік 2.jpg/Files/images/vs/Старш. дош вік.jpg/Files/images/1532029031_15.jpg/Files/images/vs/a28289d8a64dc5365e56077102a156f8.jpg/Files/images/novini/IMG_20231128_184750_673.jpg